Equip Humà
Equip de Direcció
Albiol Alcoverro, Silvia
Directora Titular
Millan Para, óscar
Cap d’Estudis E. Infantil i Primària
García Pulido, Mercedes
Cap de Pastoral
Comabella Pobes, Felip
Director
Navarro Cano, Marina
Cap d’Estudis de Secundària
Rosselló Campos, Arantxa
Cap del Servei d'Assessorament Psicopedagògic
Mitjana Rojas, Arantxa
Administradora
Coordinacions
Subirà Esteller, Sònia
Coordinació Infantil
Bargalló Gómez, Eulàlia
Coordinació Cicle Superior Primària
Oliveras Prats, Santi
Coordinació Batxillerat
López Almazán, Jèssica
Coordinació Cicle inicial Primària
Cutillas Sans, Cristina
Coordinació Primer cicle ESO
Boutin Ramon, Anna
Coordinació Cicle Mitjà Primària
Jové Campmany, Roger
Coordinació Segon cicle ESO
Altres coordinacions
Iglesia Tixé, Jordi
Coordinador TIC
Pahisa Solé, Marta
Coordinadora Relacions Internacionals
Millán Álvaro, Álvaro
Coordinador Qualitat
Millán Para, Òscar
Coordinador d'extraescolars
Suero Jiménez, Miriam
Coordinadora SIEI
Olid Palomino, Manuel
Comunicació Social
Membres del claustre
Claustre d’Educació Infantil i Primària
Adam Dasca, Elisabet
Albiol Alcoverro, Sílvia
Almendáriz Gamboa, Jorge Juan
Alsina Graells, M. Josep
Bargalló Gómez, Eulàlia
Barragán Berbel, Montse
Boutin Ramon, Anna
Cabré Franch, Clara
Castillo Domínguez, Fátima
Castro Ferrer, Iolanda
Collado Rosado, Verónica
Fernández Guitart, Miguel Ángel
Fernández Sancho, Víctor
Fernández Santín, Judit
Garcia Orna, Eva
García Ortuñez, Lluis Pau
García Pulido, Mercedes
Gracia Luque, Inés
López Almazán, Jèssica
Martínez Olaya, Maria Dolores
Martínez Peguero, Mireia
Mateo Arraiz, Daniel
Mateu Figueres, Judit
Milián Álvaro, Álvaro
Millán Escasany, Berta
Millán Para, Òscar
Muñoz Moya, Ramón
Nadal Vall, Mireia
Ortíz Jiménez, Montserrat
Osorio Cabrera, Maria Inmaculada
Peralta Comerma, Mireia
Pérez Sánchez, Marisa
Pocino Vall, Víctor
Prera Arqués, Laia
Riera Mas, Roser
Robledo Pérez, Angeles
Roquet Avellaneda, Susana
Rosselló Campos, Arantxa
Serrano Figueras, Meritxell
Subirà Esteller, Sònia
Suero Jiménez, Míriam
Talavera Forcades, Mònica
Trenado Reches, Javier
Viola Moreno, Ariadna
Claustre d’ESO i Batxillerat
Antón Morales, Xavier
Bagaria Rovira, Ferran
Bo Pujol, Núria
Castro Carrillo, Antonio
Cifré Vericat, Pepa
Comabella Pobes, Felip
Cutillas Sans, Cristina
Descalzo Yuste, Eduardo
Díaz Palenzuela, Laura
Domínguez Arrayás, Maria
Galarraga Esnaola, Mikel Imanol
Galisteo Soriano, Anna
Gimeno Roce, Fernando
Gómez Martínez, José Antonio
Graus Pérez, Neus
Jiménez Largo, José Ignacio
Jové Campmany, Roger
López Rodríguez, Sergi
Magdalena Acuña, Raquel
Marquès i Calafat, Joan
Méndez Camarasa, Joan
Montané Muntane, Elisabet
Mulà Álvarez, Rosa
Murillo Sandia, Francisco Javier
Navarro Cano, Marina
Olid Palomino, Manuel
Oliveras Prat, Santiago
Pahisa Solé, Marta
Pano Vidal, Gemma
Panisello Vicens, Jordi
Pascual Mas, Carles
Peña Morales, José Antonio
Piqué Artigas, Antoni
Poquet Crespo, Francesc
Puig Bigaire, Úrsula
Quintana Fernández, Natàlia
Romero Marco, Andrea
Sanz Sánchez, Ainhoa
Torras Galan, Anna
Vera Tejedor, Miquel
Vilà Juan, Lourdes
Personal d’Administració i Serveis (PAS)
Administració
Mitjana Rojas, Arantxa
Aguilera Pavón, Sandra
Secretaria
Márquez Torner, Eva
Ríos García, Íngrid
Manteniment i neteja
Barrera, Marcelo
Guerrero Sorribes, Juanma
Serrano Patón, David
Arroyo Durá, Javier
Infermera
Puig Sola, Olga
Recepció
Pereiro González, Olga
Salcedo Suñol, Raül
Altres
Luque Mas, Oscar
Sánchez Leal, Belinda