feac FORMAT PETIT

FEAC (FAMÍLIA I ESCOLA ACCIÓ COMPARTIDA)
Una escola és un lloc privilegiat on hi conflueixen moltes persones. Les més importants hi ha qui les anomena alumnes, encara que qui les confia els hi diuen fills o filles. Tot plegat es tracta del mateix, de persones importants que cal educar. Compartim l'educació d'aquestes persones. Està bé que en parlem. Poc o molt temps que hi dediquem... val la pena per ells i elles, els vostres fills i filles, els nostres alumnes.
 
A la primera reunió vam seguir parlant sobre l’educació dels vostres fills i filles, els nostres alumnes. Ens vam trobar com és habitual a les aules de BAT, al primer pis. Abans però vam veure una prejoecció a la Sala d'Audiovisuals. Els conductor@s i aules les aules van ser: 
 
Cicle Conductor@s Aules BAT 
 
Educació Infantil Susana Roquet i Óscar Millán 1r A 
1r, 2n i 3r d’EP Maria Cor Llebaria 1r B 
4t, 5è i 6è d’EP Ramón Muñoz 1r C 
Primer cicle ESO Lourdes Vila i Jordi Panisello 2n A 
Segon cicle ESO Joanjo Bertran i  Antoni Piqué 2n B
Batxillerat Joan Méndez 2n C