Equip de Direcció

Director Titular Armengol Barniol, Miquel
Director Pascual Mas, Carles
Administradora Mitjana Rojas, Arantxa
Cap d’Estudis E. Infantil i Primària Albiol Alcoverro, Sílvia
Cap d’Estudis de Secundària Méndez Camarasa, Joan
Cap del SAPP Roquet Avellaneda, Susana 
Cap de Pastoral  Comabella Pobes, Felip

Coordinacions

Coordinadors Infantil i Primària  
Infantil Garcia Orna, Eva
Cicle inicial Primària Trenado Reches, Xavier
Cicle mitjà Primària Riera Mas, Roser
Cicle Superior Primària Pocino Vall, Víctor
 
Coordinadors ESO i Batxillerat  
Primer cicle ESO Peña Morales, José Antonio
Segon cicle ESO Navarro Cano, Marina
Batxillerat Jiménez Largo, José Ignacio
 
Altres coordinacions  
Coordinador TIC Martínez Vergara, Jaume
Coordinadora Qualitat Fernández Santin, Judit
Coordinadora de Relacions Internacionals Arroyo Casas, Virginia
Coordinador d'extraescolars Millán Para, Òscar
   

Membres del Claustre

Claustre d’ Educació Infantil i Primària
Abáigar Martín, Luis Miguel
Albiol Alcoverro, Sílvia
Almendáriz Gamboa, Jorge Juan
Alsina Graells, M. Josep
Bargalló Gómez, Eulàlia
Barragán Berbel, Montse

Bigorra López, Jordi

Borés Ortigosa, Ana
Boutin Ramon, Anna
Cabré Franch, Clara
Castillo Domínguez, Fátima
Castro Ferrer, Iolanda
Fernández Guitart, Miguel Ángel
Fernández Santín, Judit
Garcia Orna, Eva
García Ortuñez, Lluis Pau
García Pulido, Mercedes
Gracia Luque, Inés
Lavilla Ponga, Aurora

Lázaro Gil, Marina

Llebaria Puig, M. Cor
López Almazán, Jessica
Majem Klein, Vicky
Martínez Olaya, Maria Dolores
Martínez Peguero, Mireia
Milián Álvaro, Álvaro
Millán Escasany, Berta
Millán Para, Òscar

Muñoz Moya, Ramón

Nadal Vall, Mireia

Orihuela Domingo, Alejandro

Ortíz Jiménez, Montserrat
Osorio Cabrera, Maria Inmaculada
Pano Vidal, Gemma
Peralta Comerma, Mireia
Pérez Sánchez, Marisa

Pocino Vall, Víctor
Prera Arqués, Laia
Riera Mas, Roser
Robledo Pérez, Angeles
Roca Rosell, M. Josep
Roquet Avellaneda, Susana

Rosselló Campos, Arantxa

Serrano Figueras, Meritxell
Subirà Esteller, Sònia
Subirats Guijarro, Mireia
Suero Jimenez, Míriam
Talavera Forcades, Mònica
Trenado Reches, Javier
Viola Moreno, Ariadna                   

Claustre d’ ESO i Batxillerat

Andreu Grau, Francesc

Antón Morales, Xavier

Armengol Barniol, Miquel

Arroyo Casas, Virginia
Bertran Ferrús, Joanjo
Bo Pujol, Núria
Calafell Gassó, Ramon
Calle Correa, Luz Marina
Castro Carrillo, Antonio
Clarà Riart, Conxi
Comabella Pobes, Felip
Cutillas Sans, Cristina

Descalzo Yuste, Eduardo

Domínguez Arrayas, Maria
Galarraga Esnaola, Mikel Imanol
Galisteo Soriano, Anna

Garrido Barreda, Cristina
Gómez Martínez, José Antonio
Graus Pérez, Neus

Guirado Viedma, Víctor
Ibáñez Martínez, Montserrat
Jiménez Largo, José Ignacio
López Rodríguez, Sergi
Majoral De Riu, Teresa
Martín Arroyo, Àngel
Martínez Vergara, Jaume
Méndez Camarasa, Joan
Moyano Àguila, Maria Rosa
Mulà Álvarez, Rosa
Murillo Sandia, Francisco Javier
Navarro Cano, Marina
Oliveras Prat, Santiago
Panisello Vicens, Jordi
Pascual Mas, Carles
Peña Morales, José Antonio
Piqué Artigas, Antoni
Poquet Crespo, Francesc
Puig Bigaire, Úrsula
Quintana Fernández, Natalia

Ramírez Martínez, Alexandra

Romero Marco, Andrea

Vera Tejedor, Miquel

Vilà Juan, Lourdes

 

Personal d'Administració i Serveis (PAS)

Administració
Mitjana Rojas, Arantxa
Aguilera Pavón, Sandra

Secretaria
Marquez Torner, Eva

 
Manteniment i neteja
García Angulo, Josefina
Gómez García, Manuel
Guerrero Sorribes, Juan Manuel
Martín Cabezas, Francisco
Monteiro Pereira, Raimundo
Romero Martín, Manuel
Serrano Patón, David
Vázquez Rastrojo Joaquín
Infermera
Puig Sola, Olga

Recepció
Pereiro González, Olga
Salcedo Suñol, Raül

Altres

Luque Mas, Oscar
Sánchez Leal, Belinda